KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16003274
nr 1600 3274
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad MK, Daterad 1939, blomsterstilleben, 41x32 cm, yttermått inklusive ram: 49x40 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:08:11
24/2 21:29:01
100 kr
26/2 13:29:10